logo
logo
logo

Куновска: Ако Нино Тодоров во викавме Министер за смрт, ме интересира како ги викаме оние после него?

Vecer | 06.09.2023

Куновска: Ако Нино Тодоров во викавме Министер за смрт, ме интересира како ги викаме оние после него?

Софија Куновска, поранешна висока фукционерка во СДСМ која важи за жесток критичар на власта во статус на Фејсбук прашува: Ако Нино Тодоров во викавме Министер за смрт, ме интересира како ги викаме оние после него?

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk