logo
logo
logo

Гордана Димитриеска Кочоска

Последниот тендер од 46 милиони евра за „Марковски компани“ е комплетна ПЉАЧКА (ВИДЕО)

Vecer | 25.02.2024

Последниот тендер од 46 милиони евра за „Марковски компани“ е комплетна ПЉАЧКА (ВИДЕО)

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk