logo
logo
logo

СЕ УШТЕ НЕ Е ГОТОВО

Нешто чудно се случува со цената на гасот во Европа во последните три месеци, ЕКСПЕРТИТЕ ЗАГРИЖЕНИ

Vecer | 15.06.2024

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk