logo
logo
logo

Фиксната камата изнесува 5,4% за целиот период

Промо потрошувачки кредит на Халкбанк со најдобри услови на пазарот (ДЕТАЛИ)

Vecer | 17.11.2023

Промо потрошувачки кредит на Халкбанк со најдобри услови на пазарот (ДЕТАЛИ)

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk