logo
logo
logo

Што мислите, колку е минималната плата во Русија? Путин се фали, до 2030 година ќе биде ДВОЈНО ПОГОЛЕМА

Vecer | 01.03.2024

Што мислите, колку е минималната плата во Русија? Путин се фали, до 2030 година ќе биде ДВОЈНО ПОГОЛЕМА

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk