logo
logo
logo

Вечер тема

МНОГУ ЧУДЕН ОБИД ЗА ПУЧ: Што се случува во Боливија? Технократи и револуционери - приказна за социјалистички раскол што ја води земјата во хаос

Vecer | 28.06.2024

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk