logo
logo
logo

Отворен багажник среде автопат, а во него ужива камила (ВИДЕО)

Vecer | 13.06.2024

Отворен багажник среде автопат, а во него ужива камила (ВИДЕО)

Бел автомобил „крстари“ по правлив автопат, додека во отворен багажник наместо торби или кутии гледаме – камила.

Ќе признаете дека таквите сцени не можат да се наречат обични.

Животното е „напикано“ во багажникот на автомобилот и го набљудува светот од необична перспектива. Глетката е нереална, а корисниците на социјалните мрежи остануваат без зборови.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk