logo
logo
logo

Лудост: Кога телевизорот ти е виновен дека твоите губат со 0:3! (ВИДЕО)

Vecer | 16.06.2024

Лудост: Кога телевизорот ти е виновен дека твоите губат со 0:3! (ВИДЕО)

Вчера Хрватска неславно го стартуваше ЕП и тоа со пораз , со дебакл од Шпанија со 0:3. Јавноста во таа земја има(ше) големи очекувања од Модриќ и компанија, но тие уште на стартот разочараа.

Па така дел од најзагреаните фанови приредија вистинска лудост, ги изнесуваа од своите домови телевизорите и ги фрлаа надвор.

Навистина невообичаена слика, барем за Хрватска.


sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk