logo
logo
logo

BBC Story

КАКО УКРАИНЦИТЕ БЕГААТ ОД МОБИЛИЗАЦИЈА - некои успешно но, други заглавувааат

Vecer | 18.11.2023

КАКО УКРАИНЦИТЕ БЕГААТ ОД МОБИЛИЗАЦИЈА - некои успешно но, други заглавувааат

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk