logo
logo
logo

ДМИТРИ МЕДВЕДЕВ

„Нема ние да ја започнеме Третата светска војна. Нема ниту Израелците. Никој не гледа што се случува на северот на Европа...“

Vecer | 05.11.2023

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk