logo
logo
logo

Карди Би носеше голема торба од 11.000 евра во Париз, луѓето пишуваат: „Изгледа како циркус“

Vecer | 10.07.2024

Карди Би носеше голема торба од 11.000 евра во Париз, луѓето пишуваат: „Изгледа како циркус“

31-годишната раперка го привлече вниманието на папараците и минувачите со големата чанта Шанел која чини повеќе од 12.000 долари (11.000 евра). Носеше и долг цветен фустан и црни балетанки. Нејзината фотографија од Дизниленд набрзо се прошири на социјалните мрежи, а многумина коментираа дека ваквата чанта не и прилега на нејзиниот аутфит.

„Елеганцијата не се купува со пари“, „Изгледа како циркус“, напишаа некои.

Извор: Индекс.хр

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk