logo
logo
logo

Пејач се сплетка среде концерт и остана да виси, од тимот не гледаат дека му треба помош(ВИДЕО)

Vecer | 15.06.2024

Пејач се сплетка среде концерт и остана да виси, од тимот не гледаат дека му треба помош(ВИДЕО)

Обожавател го снимил незгодниот момент и објави дел на TikTok каде пејачот, иако виси, продолжува да ја изведува песната како сѐ да е нормално, пренесува Page Six.

@terriem89 Replying to @Bee he was def trying to signal he was stuck… #chrisbrown #prudentialcenter #nj #1111tour #fyp #fypage #foryou ♬ original sound - Terrie

Браун лебдеше над арената неколку минути, обидувајќи се да ѝ даде на својата екипа суптилни знаци дека е заглавен. Меѓутоа, дури подоцна членовите на тимот го спуштија со скала. Концертот продолжи со нормален тон, но ѕвездата по инцидентот се скара во некој од екипата. Пејачот делуваше многу вознемирено, а како што пренесуваат медиумите, тој подоцна на публиката ѝ кажал дека е лут.

@terriem89 chris brown gets stuck... This man was hanging for a long ass time before anyone realized he was stuck 😩 #chrisbrown #prudentialcenter #malfunction #1111tour @chrisbrownofficial #fyp #fypage #foryou ♬ original sound - Terrie

„Овој човек долго време висеше пред некој да сфати дека е заглавен“, „Многу професионално го извлекоа“, „Како едноставно виси како бесна самовила“, коментираат обожавателите на социјалните мрежи. Инаку, Браун минатата недела ја започна својата турнеја „11:11“ и повторно се најде на удар на критики поради минатите контроверзни настапи.

Многумина го нарекоа агресивен минатата година кога ја фати за грло ѕвездата од „Love Island“, Наталија Зопа додека ѝ пееше. Но, Браун мисли дека луѓето го мразат уште откако ја нападна својата поранешна девојка Ријана во 2009 година.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk