logo
logo
logo

Се огласи 20- годишната Џена Ортега по гласините дека е во врска со Џони Деп

Vecer | 03.09.2023

Се огласи 20- годишната Џена Ортега по гласините дека е во врска со Џони Деп

Имено, таа истакна дека најчесто се смее кога од медиумите дознава нешто „ново“ за себе, но дека овојпат тоа не е ни смешно.

- Никогаш не сум се сретнала и не сум работела со Џони. Ве молиме престанете да ширите лаги и оставете не на мира – порача таа.

Гласините започнаа во моментот кога на познатиот интернет трол сајт „Deuxmoi“ беше објавено дека се видени заедно.

Актерот не ги коментираше овие гласини.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk