logo
logo
logo

Вил Смит е во животна форма, се пофали со фитнес успех (ФОТО)

Vecer | 03.09.2023

Вил Смит е во животна форма, се пофали со фитнес успех (ФОТО)

Актерот на Инстаграм ги покажа мускулестите раце и рамења и се пофали со својот голем успех.

„Јас полн со самодоверба пред трката на 5 километри во Дубаи на 38C“, напиша тој.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

Пред инцидентот на Оскарите, кога му удри шлаканица на Крис Рок, фитнесот му бил приоритет на Смит и единственото нешто за што зборувал на социјалните мрежи. Во мај 2021 година, тој објави фотографија без кошула и покажа како, според негови зборови, изгледа најлошо.

Тој се здебели за улогата на таткото на Венера и Серена Вилијамс во филмот „Кралот Ричард“, а потоа започна заклучувањето. Тоа оставило трага на неговото тело, но очигледно успеал да ѝ се врати на старата форма.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2023 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2023. Vecer.mk