logo
logo
logo

Анџелина Џоли го смени имиџот, фановите поделени (ФОТО)

Vecer | 01.03.2024

Анџелина Џоли го смени имиџот, фановите поделени (ФОТО)

Сепак, една од најубавите актерки на светот реши да го промени имиџот и повеќе не е бринета. Таа се обои во руса и ги воодушеви своите обожаватели, додека многумина пишуваат дека сакала да се подмлади.

Инаку, Џоли неодамна се отвори и зборуваше за родителството, воспитувањето деца, а го допре и нејзиниот развод со Бред Пит. Ако има нешто за кое и денес не жали, тоа е моментот кога станала мајка. Џоли призна дека тоа што е самохрана мајка ја „спасило“ од „тонење“.

Покрај тоа, таа откри како фокусирањето на воспитувањето на своите деца, по разводот со Бред Пит, ја туркало напред сите овие години. Нејзиниот брак со Бред Пит заврши во 2016 година, по 12 години, а заедно имаат шест деца.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk