logo
logo
logo

Фото: Деколтето на Северина

Vecer | 09.12.2023

Фото: Деколтето на Северина

Провокативната Севе редовно добива многу комплименти поради нејзината витка става, но и сексапилните стајлинзи, како за на сцената, така и за во приватниот живот.

Северина сега воодушеви со изборот на фустанот со необично деколте.

Атрактивниот фустан на радост на фановите на пејачката на социјалните мрежи го истакна бујното деколте на сексапилната Севе.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MEDIANET LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk