logo
logo
logo

Холандска манекенка за Лео Ди Каприо:Прави чудни работи во кревет!!

Vecer | 01.03.2024

Холандска манекенка за Лео Ди Каприо:Прави чудни работи во кревет!!

Холандската манекенка Хајк Конингс во јавноста откри детали за средбата со големиот заводник Леонардо ди Каприо и неговите извртени навики во кревет!

Убавата Хајк се сретнала со оскаровецот во клуб во Лос Анџелес.

Манекенката на „Плејбој“ изјави дека тоа е клуб во која се оди само за покана. Кога таа се појавила во клубот веднаш и пришол  менаџерот на Лео и рекол дека актерот сака да ја запознае.

При средбата и запознавањето холандската убавица му кажала на  мегапопуларниот актер  дека знае  скоро се за него и дека е запозната со неговиот „фетиш“ да излегува само со убавици помлади од 25 години, на што тој одговорил „Да виновен сум“!

"Потоа се бакнавме, беше во ред, ниту блиску до најдобриот бакнеж во мојот живот. Ме покани да си одам дома со него, но јас одбив. Беше шокиран, претпоставувам дека не беше навикнат, но сепак беше љубезен“, истакнала манекенката.

"Тој потоа и пријде на друга девојка и отиде дома со неа. Некои од моите пријателки спиеја со Лео и рекоа дека има бизарна навика во креветот. Еден ми рече дека слушалките постојано ги држел на ушите "за да не ја слуша“, на друга пак и ставил перница на главата“, дополнила Хајк .

Дефинитивно е премногу стар и  многу „забеган““, заклучила манекенката на „Плејбој“.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk