logo
logo
logo

Плејбој зајачица: Го одбив ДиКаприо, прави чудни работи во кревет (ФОТО)

Vecer | 01.03.2024

Плејбој зајачица: Го одбив ДиКаприо, прави чудни работи во кревет (ФОТО)

Имено, холандската манекенка проговори за бакнежот со познатиот актер и неговите чудни навики во кревет.

Двајцата се запознале во клуб во Лос Анџелес. Во еден момент ѝ пришол менаџерот на Ди Каприо и ѝ рекол дека актерот сака да ја запознае. Конинг тогаш му кажала на Ди Каприо дека знае дека излегува само со убавици помлади од 25 години, на што тој одговорил: „Јас сум виновен!“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Playboy NL (@playboy_nl)

„Потоа се бакнавме, беше во ред, но не ни блиску до најдобриот бакнеж во мојот живот. Ме покани да одам дома со него, но јас одбив. Беше шокиран, претпоставувам дека не беше навикнат, но беше љубезен. После тоа, пријде на уште една девојка и отиде дома со неа“, изјавила манекенката.

„Некои од моите пријателки спиеја со Леонардо и рекоа дека тој има бизарна навика во кревет. Една ми рече дека цело време ги држел слушалките на уши „за да не мора да ја слуша“, а на друга ѝ ставил перница врз главата. Дефинитивно е премногу стар и премногу чуден“, заклучила Хајке, пренесува Daily Mail.

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk