logo
logo
logo

Само светски! Јелена Карлеуша е специјална гостинка на познатата Модна недела во Париз

Vecer | 01.03.2024

Само светски! Јелена Карлеуша е специјална гостинка на познатата Модна недела во Париз

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата

logo

Vecer.mk е прв македонски информативен портал, основан во 2004 година.

2004-2024 © Вечер, сите права задржани

Сите содржини и објави на vecer.mk се авторско право на редакцијата. Делумно или целосно преземање не е дозволено.

Develop & Design MAKSMEDIA LTD Skopje Copyright © 2004-2024. Vecer.mk